Zasklievanie balkónov

DM 2300

Ak sú pohodlie, bezpečnosť a cena najdôležitejším kritériami, rámový systém DM 2300 je ideálnym riešením.
Parametre
max. šírka krídla:1300mm
max. výška systému: 2300mm
Výplň
4mm, 6mm, 16mm
RAL
široká ponuka farieb
Dizajn
minimalistický vzhľad
Dodanie
Dodanie do 3 týždnov

Vysoká kvalita vyhotovenia systému DM 2300 spoľahlivo zabezpečí celoročnú ochranu proti nepriaznivému počasiu, zatekaniu do plášťa budovy, hluku, prachu a exhalátom z okolitého prostredia. Výrazne šetrí náklady na vykurovanie priľahlej miestnosti. Zasklievací systém navyše chráni interiér proti neželanému vniknutiu a vďaka možnosti uzamykania rámového systému poskytuje aj bezpečnosť pre malé deti. Systémy zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a rozširujú obytný priestor v ktoromkoľvek ročnom období. DM 2300 je v každej polohe bez nárokov na vnútorný priestor balkóna.

Galéria

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA

Vďaka špičkovej kvalite vyhotovenia je rámový systém DM2300 výborným spôsobom ochrany proti zatekaniu do plášťa budovy, ale aj proti neželanému vniknutiu či hluku, prachu a exhalátom z okolitého prostredia. Zároveň významne šetrí náklady na vykurovanie priľahlej miestnosti. Zasklievacie systémy tiež rozširujú obytný priestor, uľahčujú údržbu balkónov a teras a zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti. Možnosť uzamykania rámového zasklievacieho systému ocenia rodiny s malými deťmi

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

Rámový systém DM2300 dodávame s ľubovoľným počtom krídel. Každé z nich tvorí profil z hliníkovej zliatiny, do ktorého je zasadená sklenená alebo iná výplň (podľa želania zákazníka). Krídla sa pohybujú po vodiacej koľajnici zľava doprava, sprava doľava alebo zo stredu do strán. Posuvné krídla možno kombinovať s pevnými, spôsob zasúvania jednotlivých krídel závisí od zvoleného typu vodiacej koľajnice. Systém je v každej polohe bez nárokov na vnútorný priestor balkóna.

VÝPLNE

Rámový systém DM2300 dáva zákazníkovi možnosť vybrať si z niekoľkých druhov výplní. Najčastejšou voľbou je štandardné rezané sklo s hrúbkou 4 – 6 mm. Obľúbené je aj izolačné sklo s hrúbkou 16 mm, ktoré osádzame do profilu pomocou adaptéra.
Naša ponuka zahŕňa aj lepené VSG sklá, kalené ESG sklá a ornamentové sklá. Z plastov sú to dutinkové a plné polykarbonáty.

PROFILY

Profily rámového systému DM2300 sú z hliníkovej zliatiny s lešteným povrchom. Dodávame ich vo farebnom odtieni podľa výberu zákazníka. Profily rámov ladia s madlami a dorazovým profilom. Ten sa montuje na bočnú stenu balkóna, pričom kompenzuje prípadné nerovnosti jej povrchu. Vďaka uzamykaciemu mechanizmu je dorazový profil aj súčasťou zabezpečenia systému.

TESNENIE

Pri zasadení výplne do rámových profilov používame výlučne EPDM tesnenie. Na rozdiel od bežne používaného silikónu je estetickejšie, má oveľa dlhšiu životnosť (10-ročná garancia) a v prípade poškodenia skla umožňuje až štvornásobne rýchlejšiu výmenu výplne.
Do spodných aj vrchných vodiacich profilov umiestňujeme štetinové tesnenie, ktoré prilieha ku koľajnici a tak účinne zabraňuje prúdeniu vzduchu a vniknutiu prachu či zrážok. Zároveň napomáha zvukovej izolácii balkóna.
Štetinové tesnenie sa nachádza aj na zvislých profiloch, a to na miestach, kde jeden k druhému priliehajú. Zvislé miesta stretu jednotlivých krídel chráni dorazové tesnenie, vďaka ktorému pri uzatváraní systému jednotlivé krídla zapadajú do seba takmer nehlučne.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny