DM 4900

Skvelé tepelnoizolačné vlastnosti
Parametre
max.šírka krídla:2200mm
max.výška krídla:3000mm
Výplň
až 36mm
Farba
ľubovoľný nástrek RAL
enolit (imitácia dreva)
Výhody
Izolačne vlastnosti
Zasklenie trojsklom

Masívny rámový posuvný systém DM4900 pre uzatváranie terás a zimných záhrad je skutočne pôsobivý svojimi izolačnými vlastnosťami. Tento systém umožňuje použitie trojskla, čo výrazne zvyšuje jeho schopnosť tepelnej a zvukovej izolácie. Vďaka trojsklu je možné dosiahnuť lepšie udržanie teploty, čo je obzvlášť dôležité pre zimné záhrady a terasy, ktoré sú vystavené rôznym poveternostným podmienkam.

Galéria

Výhody systému DM4900 zahŕňajú
  • Tepelná izolácia - trojsklo poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu, čím znižuje tepelné straty a zvyšuje energetickú efektívnosť priestoru.
  • Zvuková izolácia - viacvrstvové sklo efektívne redukuje prenikanie hluku z exteriéru, čo prispieva k tichšiemu a pohodlnejšiemu prostrediu.
  • Estetika - masívny rámový dizajn dodáva priestoru moderný a elegantný vzhľad, pričom veľké sklenené plochy umožňujú maximálne presvetlenie a výhľad.
  • Bezpečnosť - robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti.

Tento systém je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú kombinovať praktickosť s estetickým vzhľadom, pričom zohľadňujú aj izolačné vlastnosti.

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA 

Systém DM4900 ponúka množstvo výhod. Jeho vynikajúce izolačné vlastnosti zabezpečujú optimálnu tepelnú a zvukovú izoláciu, čím prispievajú k zvýšeniu komfortu a energetickej efektívnosti priestoru.

Nízka spodná koľajnica s výškou iba 15 mm zaručuje ľahký prístup a moderný dizajn. Systém DM4900 je možné uzamknúť z interiéru aj exteriéru, čo zvyšuje bezpečnosť a pohodlie užívateľa. Otváranie je možné realizovať pomocou kľučky alebo zapusteného madla, čo poskytuje flexibilitu a estetický vzhľad. Tento systém je ideálny pre tých, ktorí hľadajú praktické riešenie s dôrazom na vysokú kvalitu a moderný dizajn.

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU 

Systém DM4900 sa vyznačuje jedinečnými izolačnými vlastnosťami, ktoré ho robia ideálnym pre uzatváranie terás a zimných záhrad. Jeho hlavnou prednosťou je nízka spodná koľajnica s výškou iba 15 mm, čo zaručuje bezbariérový prístup a moderný vzhľad.

Tento systém je možné vyrobiť s počtom krídel až 8 ks, čo poskytuje flexibilitu pri konfigurácii a umožňuje prispôsobiť sa rôznym potrebám a priestorom. Okrem toho, systém DM4900 ponúka možnosť zasklenia vysokých otvorov až do výšky 3000 mm, čo umožňuje vytvárať veľké presklené plochy a maximálne využívať prirodzené svetlo.

Tieto vlastnosti robia systém DM4900 ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú riešenie s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami, moderným dizajnom a vysokou mierou prispôsobiteľnosti.

VÝPLNE

Do systému DM4900 je možné osadiť izolačné trojsklo, ktoré môže byť číre, ornamentové, nepriehľadné, ale aj bezpečnostné. Tento široký výber výplní umožňuje prispôsobiť vzhľad a funkčnosť systému individuálnym potrebám a preferenciám zákazníka a zároveň zabezpečuje vysokú úroveň ochrany, estetiky a súkromia.

PROFILY 

Systém je zložený z precízne navrhnutých profilov, ktoré tvoria celoobvodový rám s štandardnou výškou 48 mm, s možnosťou alternatívnej nízkej koľajnice s výškou 15 mm. Táto možnosť umožňuje prispôsobiť systém rôznym potrebám a prostrediam.

Krídla, ktoré tvoria ďalšiu dôležitú súčasť systému, sú vyrobené z profilov so šírkou 70 mm, čo zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť. Jedným z kľúčových aspektov tohto systému je skutočnosť, že všetky profily majú prerušený tepelný most, s výnimkou nízkej koľajnice.

Táto funkcia je dôležitá pre dosiahnutie optimálnej tepelnej izolácie a minimalizáciu tepelných strát. Taktiež prispieva k zlepšeniu energetických parametrov celej konštrukcie a znižuje náklady na vykurovanie či chladenie priestoru. Systém DM4900 je tak nielen praktický, ale aj energeticky efektívny, čo ho robí vynikajúcou voľbou pre moderné stavby s dôrazom na úsporu energií a komfort ich obyvateľov.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny