Zasklievanie terás

DM GLASS 10

Minimalistický dizajn pre vkusné a nadčasové zasklenie vašej terasy bez vizuálnych prekážok.
Parametre
max. šírka krídla:1000mm
max. výška systému: 2600mm
Výplň
ESG 10mm
RAL
široká ponuka farieb
Výhoda
nastaviteľné kolieska
Dodanie
Dodanie do 3 týždnov

Systém DM Glass 10 je ideálnym riešením pre uzavretie terasy, vonkajšieho priestoru alebo pergoly. Systém umožňuje tešiť sa celoročne z krás vonkajšieho prostredia bez vizuálnych prekážok ako sú rámy alebo vertikálne profily. Hranicu medzi interiérom a exteriérom tvoria tabule z na mieru vyrobeného tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré sú dosadené do hliníkového profilu. Nadčasový dizajn tak vytvára dokonalú harmóniu s dostatočnou odolnosťou pred výkyvmi počasia i neželaným vniknutím do priestorov interiéru.

Galéria

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA

Ako každý zasklievací systém, aj bezrámový systém pre terasy DM Glass 10 významne prispieva k redukcii tepelných strát a tým aj nákladov na energie. Zároveň zabraňuje prachu, lístiu a zrážkam, aby znečisťovali terasu. Poskytuje výbornú izoláciu aj v prípade hluku a exhalátov z okolia, bráni neželanému vniknutiu a umožňuje využívať zasklený priestor celoročne. To všetko s výhľadom nerušeným zvislými profilmi.

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

Základom systému DM Glass 10 sú dielce z bezpečnostného skla zasadené do vodorovných vodiacich líšt z hliníkovej zliatiny, ktoré obsahujú nastaviteľné kolieska. Sklenené krídla sa posúvajú zľava doprava, sprava doľava alebo zo stredu do strán po koľajnici v spodnom horizontálnom profile za súčasného vedenia mechanizmom v hornom profile. Bezrámový systém možno v prípade potreby či želania zákazníka kombinovať s rámovým, pričom počet krídel je ľubovoľný. Systém je v každej polohe bez nárokov na vnútorný priestor balkóna.

PROFILY

Horizontálne vodiace profily bezrámového systému pre balkóny DM Glass 10 sú z hliníkovej zliatiny s lešteným povrchom. Dodávame ich vo farebnom odtieni podľa výberu zákazníka tak, aby ladili s madlami a dorazovými profilmi na bočných stenách balkóna. Dorazové profily zabraňujú prieniku prachu, hluku a zrážok aj v prípade nerovného povrchu ostenia.

VÝPLNE

Štandardnou výplňou bezrámového systému pre terasy DM Glass 10 je bezpečnostné sklo (ESG) s hrúbkou 10 mm, ktoré má vysokú pevnosť v ohybe a odolnosť voči nárazom. Bezpečnostné sklo dodávame nielen v štandardnej, ale aj dymovej, zrkadlovej alebo v satino úprave.

TESNENIE

Kvôli zachovaniu bezrámového vzhľadu systému DM Glass 10 umiestňujeme na vertikálne hrany sklenených krídel transparentné tesnenie, ktoré zabraňuje prúdeniu vzduchu či prieniku prachu a zrážok do vnútorného priestoru terasy a zároveň podporuje zvukovú izoláciu.
Rovnaký efekt má štetinové tesnenie v horizontálnych vodiacich profiloch a tiež v dorazových profiloch, kam sa v prípade bezrámového systému umiestňuje kvôli zachovaniu transparentnosti sklenených krídel.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny