Zhrňovacie dvere

DM FOLD

Parametre
max.šírka krídla:1200mm
max.výška krídla:3000mm
Výplň
do hrúbky 48mm
Farba
ľubovoľný nástrek RAL
enolit (imitácia dreva)
Výhody
viac otvoreného priestoru

Rámový zhrňovací systém DM Fold s možnosťou zhrnovania krídiel na jednu stranu, je naozaj vynikajúcou voľbou pre uzatváranie terás a zimných záhrad. Jeho kombinácia výborných izolačných vlastností a praktického spôsobu otvárania umožňuje získať väčší otvorený priestor.

Tento systém dokáže efektívne izolovať priestor, čo umožňuje využívať terasu aj v chladných zimných mesiacoch. Týmto spôsobom môžete pokojne tráviť čas vonku aj pri nižších teplotách, čo prispieva k vytvoreniu príjemného prostredia na relaxáciu alebo stretnutia s priateľmi a rodinou. Vďaka tejto technológii môžete vychutnať krásu svojej terasy počas celého roka bez obmedzení.

Galéria

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA 

Systém DM Fold má niekoľko výhod, ktoré ho robia atraktívnou voľbou pre uzatváranie terás a zimných záhrad. Jeho hlavnou prednosťou je ľahké otváranie krídel, ktoré sa dokážu zhrnúť do jednej alebo oboch strán, čo poskytuje väčší otvorený priestor podľa potreby. Táto flexibilita je veľkým prínosom pre používateľov, ktorí môžu rýchlo prispôsobiť systém podľa aktuálnych požiadaviek a počasia.

Kľúčovou výhodou je tiež zapustená koľajnica, ktorá je úplne bezbariérová. Táto konštrukcia umožňuje plynulý a bezproblémový pohyb krídel, čo je nielen praktické, ale aj esteticky príjemné.

Bezbariérový prístup znamená, že systém je prístupný pre všetkých, čo prispieva k pohodliu a jednoduchosti používania. Tieto vlastnosti robia systém DM1200 vynikajúcou voľbou pre moderné a funkčné riešenia pri uzatváraní terás a zimných záhrad.

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU 

Veľkou prednosťou tohto systému je jeho schopnosť použiť až 14 krídiel, čo umožňuje uzatvárať veľké plochy. S kombináciou tejto vlastnosti so zapustenou kolajnicou je tento systém jedinečný.

Pri otvorení celej plochy si tak môžete vychutnať krásny veľký otvorený priestor na terase alebo v zimnej záhrade. Tento rozsiahly priestor poskytuje množstvo možností na relaxáciu, stretávanie sa s rodinou a priateľmi alebo jednoducho na užívanie vonkajšieho prostredia v pohodlí a komforte.

Systém DM1200 umožňuje spojenie v 90 stupňových rohoch bez potreby stĺpika. Táto vlastnosť prispieva k esteticky čistému vzhľadu a zabezpečuje plynulú a bezbariérovú priechodnosť medzi jednotlivými časťami konštrukcie. Bez prítomnosti stĺpika je dosiahnutá väčšia otvorenosť a priestorová priestrannosť, čo je ideálne pre elegantné a moderné exteriérové prostredie.

Takýto dizajn je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú bezchybné riešenie pre vonkajšie priestory s dôrazom na funkčnosť a štýlový vzhľad.

VÝPLNE

Typy skiel, ktoré je možné použiť, sú skutočne rozmanité a zahŕňajú ornamentálne, nepriehľadné a bezpečnostné varianty. Táto široká paleta možností umožňuje prispôsobiť systém podľa individuálnych estetických preferencií a bezpečnostných potrieb konkrétneho prostredia.

Ornamentálne sklo môže pridať do interiéru štýlové detaily a vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nepriehľadné sklo zabezpečuje súkromie a vyvážený pomer svetla a tieňa. Bezpečnostné sklo zas poskytuje ochranu pred nechceným vniknutím a zvyšuje bezpečnosť celého prostredia. Táto flexibilita výberu skiel prispieva nielen k izolácii, ale aj k bezpečnosti a estetike celého priestoru, čím sa dosahuje dokonalé spojenie funkcionality a atraktívnosti.

PROFILY 

Profily s prerušením tepelného mostu sú kľúčovým prvkom systému DM Fold, ktorý zabezpečuje vynikajúce izolačné vlastnosti a minimalizuje tepelné straty. Elegantný rám s výškou 46,5 mm a stavebnou hĺbkou 89 mm je navrhnutý s dôrazom na štýlový vzhľad a zároveň zabezpečuje dostatočnú pevnosť a stabilitu konštrukcie.

Krídlo so šírkou len 49 mm poskytuje elegantný vzhľad a zároveň optimalizuje priestorové využitie. Tieto technické parametre sú navrhnuté tak, aby zabezpečili nielen efektívnu izoláciu a odolnosť voči vonkajším vplyvom, ale aj esteticky príjemný vzhľad celej konštrukcie.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny